Pod lupą: Mateusz Zachara w meczu z Piastem

Luq  -  7 sierpnia 2013 07:57
0
1106

mateusz_zachara_01
Nasz napastnik nie miał łatwego życia w meczu z Piastem. Roślejsi i fizycznie silniejsi obrońcy gliwiczan, szczególnie w pojedynkach główkowych nie dali pograć naszemu zawodnikowi. Mimo to, przynajmniej dwa razy mógł się pokusić o gola, a jeden raz dogrywał tak, że stworzył Nakoulmie okazję do zdobycia bramki. Poniżej statystyki Zachary z tego meczu, a dokładnie z 72′ jakie spędził na boisku.

Kontakty z piłką – 23 (w tym 15 w pierwszej połowie) – mogło być więcej ale miał nikłe szanse na kontakt gdy dostawał wysoką piłkę i musiał walczyć z rosłymi stoperami Piasta.
Podania celne – 8 (3) – nawet jak udało mu się zastawić i przyjąć piłkę był mocno poniewierany przez rywali i ciężko mu było celnie podać.
Podania niecelne – 6 (5)
Podania kluczowe – 1 (1)
Pojedynki główkowe wygrane – 2 (1)
Pojedynki główkowe przegrane – 9 (4) – powyższe dwie statystyki obrazują, że Zachara nie radził sobie w pojedynkach z obrońcami Piasta.
Wybicia – 2 (2) – od niego zaczyna się obrona Trójkolorowych,  oba wybicia przy linii końcowej gliwiczan dzięki wysokiemu pressingowi.
Przechwyty – 2 (2)
Straty – 4 (3)
Dośrodkowania celne – 0
Dośrodkowania niecelne – 1
Strzały celne – 1 (1) – trochę mało.
Strzały niecelne – 1 (1)
Faulował – 1 (0)
Faulowany – 1 (0)

Podsumowując był to najsłabszy występ Zachary w tym sezonie, choć spory wpływ na to miała różnica centymetrów przeciwnika. Liczymy, że w następnej kolejce młody napastnik w końcu strzeli swoją pierwszą bramkę.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga / Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments