Pod lupą: Denis Kramar, czyli nieudany debiut niedoszłego gracza Górnika

Luq  -  30 marca 2013 09:15
0
1095

kramar
Niedoszły zawodnik Górnika Denis Kramar nie zanotował udanego debiutu w barwach Widzewa Łódź. W czwartek wyszedł w podstawowym składzie i został zmieniony już w 39. minucie. My prześledziliśmy jego występ bardzo dokładnie.

Redakcja Roosevelta81.pl wzięła pod lupę w czwartkowym meczu Denisa Kramara. Słoweniec był bliski podpisania kontraktu z klubem z Roosevelta 81, ale nie dogadał się w sprawie indywidualnego kontraktu. Choć przeciwko Górnikowi nie grał jakoś specjalnie źle, to w debiucie w ekstraklasie nie dotrwał nawet do końca pierwszej połowy. – Chcieliśmy coś zmienić. Dla tego zawodnika trening i mecz to zupełnie inna historia – powiedział szkoleniowiec Widzewa, Radosław Mroczkowski. – Nie skreślamy Denisa, po prostu chcieliśmy zagrać odważniej i uważam, że tak szybka roszada, której dokonaliśmy dużo zmieniła.

Poniżej prezentujemy statystki Denisa Kramara, który zagrał na lewej pomocy, a nominalnie jest lewym defensorem. Czy Górnik może żałować, że zawodnik nie podpisał z nim kontraktu?

Denis Kramar (Widzew Łódź)
Kontakty z piłką – 13
Podania celne – 8 – w tym 2 kluczowe, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki przez jednego z partnerów
Podania niecelne – 2
Strzały celne – 1
Strzały niecelne – 0
Przechwyty piłki – 0
Faulował – 0
Faulowany – 0

źródło: Roosevelta81.pl
foto: ddlodz.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments