Po tym sparingu wiem dużo więcej, niż po wcześniejszych

g.rajda  -  17 lipca 2021 23:19
8
3809

Podczas pomeczowej konferencji prasowej na pytania dziennikarzy odpowiadał Jan Urban. Zapraszamy do odsłuchania konferencji prasowej trenera Górnika Zabrze.

Jan Urban (trener Górnika Zabrze):Powiem tak, nie do końca były możliwości załatać obronę. Gryszkiewicz kontuzjowany, Szymański kontuzjowany, Janicki nie wytrzymałby więcej, niż połówkę, a i tak miał z tym trudności. Taką mamy sytuację. Nie wszyscy byli gotowi i nie mieliśmy czasu, by trenować spokojnie linię obrony, która jest najważniejsza. (…) Skład na pewno się krystalizuje. Po tym sparingu wiem dużo więcej, niż po wcześniejszych.

Poniżej zapis całej konferencji:

 

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

A gdzie jest Paluszek? No jak to gdzie, wypożyczony, bo przecież mamy tylu obrońców, że go nie potrzeba w Górniku.

Jak był to go krytykowano po całej długosci a teraz jak go nie ma też żle to się zdecydujcie na coś

Dokładnie. A tak na marginesie Paluszek robił dużo lepsze wrażenie od Gryszkiewicza, który jest stanowczo za wolny na ekstraklasę…

Paluszek lepiej od Gryszkiewicza?? 😀 Hahaha. Obaj są słabi, ale Gryszkiewicz nie w każdym meczu podarowywał rywalowi bramkę tak jak robił to Paluszek. Masz oczy?

No nasza obrona to wyglada zalosnie i to juz bylo widoczne w poprzednim sezonie ,bylo duzo czasu zeby zalatac dziure a nie przed samam liga gadac ze mamy problem

Dokladnie, skoro „Janicki nie wytrzymałby więcej, niż połówkę, a i tak miał z tym trudności” —> to po co go braliscie?

Janicki przygotowany na jedną połówkę sparingu? Brawo! Pełny profesjonalizm z jego strony… A skoro klub stawia na takich leniów, to mamy obraz możliwości… TRAGEDIA!

Jesteśmy aż tak biedni, że nie mamy 150tys euro na Kądziora? Serce boli jak się pomyśli, że pojdzie do kurczakow