Po trzydziestu minutach przestaliśmy grać

Kaszpir  -  13 sierpnia 2022 21:00
6
2571

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Stalą Mielec.

Bartosch Gaul (trener Górnika):  Przez pierwsze pół godziny zagraliśmy tak, jak sobie to wyobrażałem. Mieliśmy dosyć sytuacji, żeby zamknąć to spotkanie. Nie wykorzystaliśmy stworzonych okazji, no i tak po 30 minutach przestaliśmy grać. Może mecz wydawał nam się za łatwy. Nie graliśmy do przodu, a w poprzek. Nie mieliśmy tempa w grze (…).

 

Adam Majewski (trener Stali): Mecz zaczął się dla nas źle. Najgorzej, jak to było możliwe, bo Górnik objął prowadzenie. Z biegiem czasu przejęliśmy kontrolę, udało się strzelić dwie bramki. Trzeci gol wpadł bardzo szybo na początku drugiej połowy (…).

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze/ Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Szmaciarze ile tak Bedoń grać gdzie są transfery wyjebać trymera a podolski z trze metrów nie umi trafić o bramy. Co to jest nie zasługujecie że by w Gorniku grać

Kawał odwalonej fuchy ,za wyjątkiem Kubicy.

Apetyt miał rosnąć w miare jedzenia,tak wynika z artykułu z czwartku bodajże,czyli po pół godzinie wczorajszego meczu,Górnik był najedzony?

A czyja to wina?Lucas nie strzela na 2-0 i pozawodach?Tak nie można grać!!

„Nie wykorzystaliśmy stworzonych okazji, no i tak po 30 minutach przestaliśmy grać”, takie musiały być taktyczne założenia, trenerze.

Coś nie mogę się doczytać zachwytów nad nowym trenerem. Przy „JANKU” skończyłoby się na 3:3, najprawdopodobniej 4:3. Pozdrawiam „mistrza”, który zwolnił LEGENDĘ.