Pniówek – Górnik II 4:0. Coraz mniej kolorowo

Kaszpir  -  3 czerwca 2018 19:42
0
6387

Drugi zespół Górnika przegrał wysoko spotkanie w Pawłowicach Śląskich, czym mocno skomplikował sobie sytuację w III-ligowej tabeli.

Pierwszego gola zabrzanie stracili w końcówce pierwszej połowy. Natomiast po przerwie musieli radzić sobie w „10” ponieważ Oleskandr Szeweluchin za dwie żółte kartki opuścił boisko. Gospodarze perfekcyjnie wykorzystali grę w przewadze, dokładając jeszcze trzy trafienia.

Po tej porażce sytuacja „Trójkolorowych” coraz mniej…kolorowa. Górnik ma już tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Do rozegrania zostały jeszcze tylko dwie kolejki. Kluczowym  spotkaniem, będzie następny pojedynek z Falubazem Zielona Góra w Zabrzu. Nasz najbliższy rywal jest już zdegradowany i ten mecz trzeba po prostu wygrać, ponieważ na ostatnie spotkanie zabrzanie jadą do Tarnowskich Gór, a przecież miejscowy Gwarek bije się w tym sezonie o awans. Za tydzień więc, czekają nas wielkie emocje i nerwy. Dodatkowo musimy jeszcze patrzeć na wyniki rezerw Miedzi Legnica.

Pniówek Pawłowice Śląskie – Górnik II Zabrze 4:0 (1:0)

1:0 – Karol Goik 42′,
2:0 – Rafał Adamek 46′ 
3:0 – Rafał Adamek 64′
4:0 – Michał Szczyrba 79′

Górnik II: Buszka – Michalski (56′ Wira), Kopia, Kulanek, Shevelyukhin, Liszka, Ściślak (69′ Cybulski), Kubica, Wiśniewski, D. Pawłowski (66′ Wenglorz), Wojdanowski (45′ Polak).
Trener: Wojciech Gumola

Żółte kartki: Shevelyukhin, Kopia, Michalski, Polak.
Czerwona kartka: Shevelyukhin (za drugą żółtą).

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments