Plusy i Minusy meczu z Pogonią. Warzycha nie przestaje zadziwiać

Torcidos  -  29 kwietnia 2014 11:59
0
1230

Madej_pogon

Niestety kolejny raz nie udało się Górnikowi wygrać pierwszego meczu wiosną. Indywidualne błędy w obronie kolejny raz pozbawiają nas kompletu punktów. Na zdecydowanego lidera „Trójkolorowych” wyrasta Bartosz Iwan, rozgrywający kolejne dobre spotkanie. Na trybunach zameldowała się „Torcida” dodając kolorytu temu spotkaniu.

PLUSY:
– Pomimo niekorzystnego terminarza „Torcida” licznie zjawiła się w dalekim Szczecinie – Kibice dumą Górnika !
– Atak pozycyjny. Pogoń dwa razy wychodziła w tym meczu na prowadzenie co zmusiło Górnika do ataku pozycyjnego. W tym elemencie gry zabrzanie wyglądali naprawdę nieźle tworząc kilka składnych akcji.
– Runda jesienna w wykonaniu Bartosza Iwana była nie najlepsza wydawało się, że zostanie skazany na rolę rezerwowego. Po przerwie zimowej nastąpiła zdecydowana poprawa gry teraz jest jednym z czołowych zawodników, a co najważniejsze zdobywa bramki.
– Pavel Steinbors pokazał jak powinna wyglądać gra bramkarza. Świetnymi interwencjami zapewnił Górnikowi korzystny rezultat, oby tak dalej!

MINUSY:
– Szymon Drewniak i Przemysław Oziębała zdecydowanie najsłabsze punkty w zespole Górnika. Po raz kolejni Ci zawodnicy spisywali się fatalnie..
– Decyzje kadrowe. Uważamy, że ściągnięcie czołowego piłkarza, jakim był Łukasz Madej nie jest trafioną decyzją. Trzymanie na boisku Przemysława Oziębałe nie może wyjść drużynie na dobre.
– Po raz kolejny zabrakło miejsca dla młodych zawodników Górnika, którzy będą stanowić o sile zespołu już w przyszłym sezonie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments