Plusy i Minusy meczu z Jagiellonią

0
1678

bemben
Redakcja Roosevelta81.pl ocenia, co się nie podobało podczas meczu z Jagiellonią, a co należy docenić.

NA PLUS
- oprawa meczowa przygotowana przez kibiców oraz głośny doping do ostatniej minuty. Więcej na ten temat w tym miejscu.
- kolejna bramka po stałym fragmencie gry.
- walka do ostatniego gwizdka o korzystny rezultat.
- postawa Michała Pazdana i Tomasz Hajty, którzy mimo że walczą o jak najwyższe miejsce z "Jagą", to byli trochę zasmuceni po pokonaniu swojego byłego klubu.

NA MINUS
- fatalna postawa całej drużyny przez ponad pierwszą godzinę gry.
- przerażająca liczba niedokładnych podań.
- brak agresji i zaskakująco słaba postawa zespołu w defensywie.
- nieskuteczność. Znów były okazje, aby strzelić gola po akcji, ale ponownie zabrakło wykończenia. Drużynie brakuje napastnika, który finalizowałby akcje. Wszyscy czekają na Prejuce'a Nakoulmę i Ireneusz Jelenia.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

0 komentarzy