Zawodnicy Górnika wrócą do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej 7 stycznia, a kilka dni później wylecą do Turcji na obóz przygotowawczy. Od 15 do 27 stycznia zabrzanie będą przebywać w Tureckim Belek gdzie rozegrają trzy sparingi.
18 stycznia - Lewski Sofia (Bułgaria)
22 stycznia - Bałtika Kaliningrad (Rosja)
26 stycznia - PFK Ołeksandrija (Ukraina)
Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl






Szału nie ma z tymi sparingpartnerami..Nadalnic nie wiemy o dalzej części nowych konraktów.Szkoda,że meczu z Lechem nie rozegrał Maniek…