Plan przygotowań Górnika do nowego sezonu

0
1125

Drużyna_Ruch1314

Od testów wydolnościowo-sprawnościowych 17 czerwca piłkarze Górnika rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Główną częścią okresu przygotowawczego będzie zgrupowanie we Wronkach, w trakcie którego biało-niebiesko-czerwoni rozegrają cztery mecze sparingowe.

Plan przygotowań:
2-16 czerwca - okres urlopowy
17-26 czerwca - treningi na obiektach własnych
27 czerwca - 9 lipca - zgrupowanie we Wronkach
10-17 lipca - treningi na obiektach własnych
18 lipca - rozpoczęcie sezonu 2014/15

Sparingi:
21 czerwca - Slavia Ruda Śląska
25 czerwca - GKS Tychy
28 czerwca - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 lipca - Zawisza Bydgoszcz
5 lipca - Lechia Gdańsk
8 lipca - rywal do ustalenia
12 lipca - GKS Katowice

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy