Plac wejściowy i krzesełka na plus! (galeria)

kamres  -  16 czerwca 2015 14:39
0
1079

budowa_stadion_16_06_15

Od naszej ostatniej wizyty na stadionie największe zmiany zaszły na placu wschodnim. Tam pracownicy w pocie czoła robią wszystko, żeby zdążyć na czas. Cieszy również postęp prac przy montażu krzesełek.

Na połnocnym-wschodzie pracownicy zaczęli wylewki pod przyszły chodnik w okolicach wjazdu na parking podziemny. Przypomnijmy, że aby dostać się samochodem na dwupoziomowy parking, trzeba będzie skręcić z ulicy Piłsudskiego w ulicę Olimpijską. Ta druga będzie jednokierunkowa i nie dostaniemy się na nią z ulicy Damrota.

W świetnym tempie idą roboty na placu wschodnim, cała jego powierzchnia została skuta do gołego zbrojenia, a pracownicy odlewają nowe ścianki pod przyszłe rampy dla osób niepełnosprawnych. Na południowym-zachodzie również wygląda to coraz lepiej. Akurat trafiliśmy tam na betonowanie kładki dla kibiców gospodarzy, którą w przyszłym sezonie dostaniemy się na nową trybunę południową.

Niestety nie jesteśmy w stanie pokazać jak wyglądają prace przy układaniu krzesełek, wejście na trybunę jest odgrodzone. Na szczęście od poniedziałku i tam prace ruszyły z kopyta. Kto wie, może do końca tygodnia krzesełka na dolnym poziomie będą ułożone do końca?

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w galerii:

 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments