Piotr Rocki: Jestem wielbicielem Dawida Plizgi

Luq  -  30 lipca 2014 10:39
0
1042

Piotr_Rocki_GKS_Tychy

Spotkanie Górnika z Lechem oglądał Piotr Rocki były napastnik „Trójkolorowych” w rozmowie z Roosevetla81.pl ujawnia. – Najbardziej podobał mi się Gergel widać, że to bardzo dobry piłkarz. Mimo odejścia czołowych zawodników, czyli Olkowskiego i Nakoulmy Górnik prezentuje się bardzo dobrze. – Zabrzanie jak na razie nie zaznali porażki, dlatego w Górniku będą chcieli udowadniać, że można zmienić system gry i dobrze ustawiać zespół pod danych zawodników.

Roosevetla81: Jak oceni Pan mecz z Lechem Poznań

Piotr Rocki (były napastnik Górnika Zabrze):Mecz mógł się podobać. Pierwsza połowa spotkania była wyraźnie dla Lecha, natomiast druga już dla Górnika. Zawzięcie i do końca Górnik chciał wygrać mecz, ale się nie udało.

Jak oceni Pan nowe ustawienie Górnika?

– Grając trójką z tyłu to z pewnością ciekawe zestawienie. Trenerzy uczą się i podpatrują najlepszych na mistrzostwach świata. Myślę, że każda nowa taktyka do jakiegoś momentu będzie trwała i się sprawdzała. Nowe ustawienie z pewnością będzie udoskonalone. Zabrzanie jak na razie nie zaznali porażki, dlatego w Górniku będą chcieli udowadniać, że można zmienić system gry i dobrze ustawiać zespół pod danych zawodników.

Nowe transfery Górnika były trafione?

– Myślę, że tak. Jestem wielbicielem Dawida Plizgi. Piłkarsko Dawid bardzo fajnie się prezentuje. Na pewno jest dużym wzmocnieniem dla Górnika. W spotkaniu z Lechem zadebiutował w koszulce Górnika, jednak nie miał zbyt dużo czasu na pokazanie się publiczności. Wysunięty napastnik to nie jego pozycja, ale wkomponuje się w zespół. Najbardziej podobał mi się Gergel widać, że to bardzo dobry piłkarz. Zasmakował Ligi Mistrzów, a to się ceni. Na jego grę było miło popatrzeć.

Źródło: Roosevetla81.pl
Foto: Łukasz Sobala/gkstychy.info

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments