Piotr Krawczyk z nowym kontraktem

Kibic  -  17 czerwca 2021 14:41
9
2394

Piotr Krawczyk podpisał nową umowę, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Do Zabrza trafił dwa lata temu, mając za sobą świetny sezon w barwach Legionovii Legionowo, z którą wywalczył awans do II ligi. Rozegrał wówczas 34 mecze, w których zdobył 26 bramek.

Te dwa lata w Górniku minęły bardzo szybko. Był to okres trochę dziwny, pandemiczny, wspomina się go różnie. Ja jednak patrzę do przodu, na kolejne lata w Zabrzu. Cieszę się z podpisania nowej umowy i z niecierpliwością czekam na powrót do treningów – mówi Krawczyk – Do pierwszego meczu jest jeszcze trochę czasu. Trzeba go optymalnie wykorzystać, by jak najlepiej się przygotować do sezonu. Wyznaczymy sobie cele i będziemy dążyć do ich realizacji – dodaje napastnik Górnika.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Z tym zarządem i tym składem drugi raz utrzymania nie wywalczymy.
Od 20 lat robią kibiców w bambuko cały czas udaje.

najgorsza wiadomosc jaka mogla sie pojawic:-((((((((((((((((((((((((((((((

Tragedia.

Czy ten płatek jest normalny
Masakra

O Q!!! Czyli snajpera nie będzie! W sumie jakby miał przyjść taki jak ten syn kuminiorza z Sandomierza co to zero goli strzelił to wolę Krawczyka bo tańszy.

Powoli krztałtuje się kadra na 1 lige. W końcu trzeba zbudować drużynę bo w pierwszej lidze nie ma lekko.

’Wyznaczymy sobie cele….’ ….. wy co roku macie ten sam cel czyli walka o utrzymanie.

Krawczyk,Kubica,Sobczyk,Ściślak…..Kudła…..jadymy durś na WDŚ…..Już mnie wkurwia ogladanie tych jebanych patałachów kopiących sie po czole…O Paluszku nie zapomniałem :))

Po klęsce Polski ze Słowacją myślałem że nic gorszego mnie już nie spotka.Cieszyłem się że drewniakowi kończy się kontrakt,ale zarząd ma w czterech literach kibiców . W czym ten pseudo kopacz zasłużył na dalszą gre w GÓRNIKU!!!