Piotr Koźmiński: W Zabrzu są źli o sprawę biletów. Górnik będzie miał dodatkową motywację

Monia  -  15 marca 2024 20:18
1
3125

Kibicom Górnika Piotra Koźmińskiego przedstawiać nie trzeba. Dziennikarz sportowy, przed którym transfery piłkarskie nie mają tajemnic. Tym razem jednak nie zaglądamy za kulisy kadrowych ruchów, a pytamy o prognozę na Wielkie Derby Śląska. 

Tradycyjnie rozpoczęliśmy o wskazanie faworyta, jeśli w tym szczególnie prestiżowym pojedynku można o to się pokusić. – Mimo wszystko według mnie można. W moim odczuciu faworytem jest jednak Górnik. Pozycja w tabeli, ostatnie wyniki, forma poszczególnych piłkarzy sprawia, że według mnie faworytami są właśnie goście tego meczu.

Faworytem Piotra Koźmińskiego jest Górnik, a jakie atuty po stronie zabrzan widzi uznany dziennikarz. – Argumenty Górnika to po prostu dobrze poukładany zespół, praktycznie w każdej formacji plus indywidualności. Widzimy, że w dobrej formie jest Podolski, według mnie tradycyjnie swoje szanse w tym spotkaniu będzie miał Ennali, a może znów obudzi się Kapralik. Myślę też, że Górnik będzie miał dodatkową motywację, bo wiadomo, że w Zabrzu są źli ze względu na to, że dostali tylko 2 k biletów, a nie jak Legia 4 k.

Natomiast co do Ruchu… Niedawno Ruch odczarował Śląski, wygrał tam po raz pierwszy, a to zawsze dodaje pewności siebie. Poza tym, nie ukrywajmy czas nie działa na korzyść „Niebieskich” i te punkty muszą zdobywać. Podobają mi się ich zimowe transfery, jak Stipica Vlkanova. Dodali jakości drużynie, więc na pewno Górnik czeka trudne wyzwanie. No i smaczek, czyli występ Roberta Dadoka. Myślę, że na niego defensywa Górnika będzie musiała uważać, bo ma coś do udowodnienia. – tak Piotr Koźmiński ocenia ewentualne szanse chorzowskiego zespołu. Typ na mecz Pana Piotra? – Górnik wygra 1:0 po golu Kapralika.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Piotr Koźmiński

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Myślę,że wygramy o walce.Dadok nam nie przeszfodzi!Kibice poradzą sobie że smierdzielami!