Piłkarze Górnika wciąż czekają na wypłaty. Przelewy dopiero po ogłoszeniu nowego sponsora?

Spark  -  14 października 2014 20:23
0
1302

Drużyna9_Górnik_Lechia1415
Piłkarze Górnika nie mają łatwego życia. Choć są liderem T-Mobile Ekstraklasy, to muszą martwić się o zaległe pieniądze. Te na ich konta mają trafić w tym tygodniu, może w środę lub w czwartek. We wtorek przelewów niestety jeszcze nie było.

W mediach pojawiła się informacja, że zawodnicy być może otrzymają zaległe wypłaty we wtorek. Jak nieoficjalnie udało dowiedzieć się serwisowi Roosevelta81.pl „kasa” na konta piłkarzy nie trafiła i ma się pojawić w środę lub czwartek. Choć piłkarze chcieli otrzymać pensję od razu, to zostali „poproszeni”, aby dostać dwie wypłaty właśnie w połowie października. Na razie cały czas muszą na nie czekać. Wiadomo też, że bliskie finalizacji są rozmowy z nowym sponsorem Górnika, którego logo miałoby się pojawić na koszulkach Górnika. Jest też duże prawdopodobieństwo, że sponsor z czasem przekształci się w udziałowca. Nie można wykluczyć, że jedna sprawa będzie miała wpływ na drugą, bowiem klubowa „kasa” świeci pustkami.

W środę dojdzie też do długo oczekiwanego spotkania przedstawicieli Socios Górnik z prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik. Będą to kluczowe rozmowy dla powodzenia całego projektu, który popierają tak naprawdę wszyscy, ale brakuje mu zielonego światła ze strony właściciela.

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments