Piłkarz Pogoni: „Szanujemy punkt na tak trudnym terenie”

Torcidos  -  15 marca 2014 23:15
0
800

Pogon

Pozostaje niedosyt po tym spotkaniu. W drugiej połowie zabrakło nam szczęścia – ocenił Jakub Bąk, pomocnik Pogoni, po sobotnim spotkaniu w Zabrzu.

Jakub Bąk (pomocnik Pogoni) Pozostaje niedosyt po dzisiejszym meczu, ponieważ druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Mieliśmy kilka niezłych okazji, których nie udało nam się wykorzystać. Niestety zabrakło szczęścia,  wracamy do Szczecina tylko z remisem. Jednak szanujemy punkt, bo został zdobyty na bardzo trudnym terenie. Byłem zasłonięty, gdy Prejuce Nakoulma upadł w naszym polu karnym, jednak myślę, że również dla nas należała się jedenastka, po tym, jak jeden z graczy Górnika zagrał piłkę ręką we własnym polu.

Maciej Dąbrowski (obrońca Pogoni)Nie przyjechaliśmy do Zabrza, aby się bronić. W pierwszych dziesięciu minutach to my mieliśmy przewagę. Potem jednak Górnik przejął inicjatywę i możemy dziękować Radkowi, że wybronił kilka trudnych piłek. Trener jest po to, aby w trudnych chwilach nam pomagać. Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani, co udokumentowaliśmy bramką. Szkoda, że w nie udało nam się strzelić drugiego gola.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments