Piłkarskie emocje bez wychodzenia z domu!

Kibic  -  23 kwietnia 2020 16:53
0
1890

Minął już ponad miesiąc odkąd większość rozgrywek piłkarskich – w tym Ekstraklasa – zniknęła z boisk, a tym samym z ekranów naszych telewizorów. Emocje związane z futbolem zastąpiła nuda, a czasu, którego kiedyś stale nam brakowało, teraz mamy w nadmiarze. Co gorsza, nikt nie wie jak długo ten stan się utrzyma, więc jesteśmy zdani na inne formy rozrywki, które nie wymagają od nas wychodzenia z domu. Jest na szczęście sposób na to, aby przeżywać piłkarskie emocje bez opuszczania czterech ścian!

FootballTeam to najbardziej rozwinięty symulator piłkarski online, w którym możesz zmierzyć się ze swoimi znajomymi lub setkami tysięcy innych graczy. Wszystko czego potrzebujesz, żeby dołączyć do zabawy, to adres email, przeglądarka i dostęp do Internetu!

Rozpocznij wirtualną karierę piłkarską. Stwórz własnego zawodnika i drużynę, dla której będzie grał lub dołącz do jednej z istniejących. W FootballTeam wszystkie teamy składają się z prawdziwych graczy, którzy wspólnymi siłami próbują wygrywać mecze. Możesz być podporą zespołu lub samodzielnym talentem, który swoimi umiejętnościami zapewni klubowi zwycięstwa. Będziesz potrzebować wygranych, aby dołączać do najlepszych lig świata i mierzyć się z jeszcze mocniejszymi przeciwnikami na murawach największych stadionów.

Od tego, czy mądrze poprowadzisz karierę swojego zawodnika zależy czy będziesz mieć szansę na odniesienie sukcesu. Wybieraj roztropnie, trenuj wytrwale i osiągaj wyżyny piłkarskich umiejętności!

W dzisiejszych czasach, gdy wyjście na murawę jest utrudnione zarówno dla nas, jak i dla profesjonalnych piłkarzy, trzeba szukać rozrywki na innym polu. FootballTeam daje Ci możliwość uczestnictwa w emocjonującej grze, która ma miejsce w wirtualnym świecie piłkarskim. Już ponad 200.000 miłośników futbolu zaufało nam, dołączając do walki w Ligach, Pucharach i Turniejach. Dołącz do swoich znajomych lub poznaj nowych ludzi w FootballTeam.

Kliknij tutaj i dołącz do gry

Gra jest ciągle rozwijana i mimo że istnieje na rynku ponad dziesięć lat, twórcy nie ustają w wysiłkach, by usprawnić jej działanie. Regularne aktualizacje i ciągłe modyfikacje silnika gwarantują graczom najwyższy poziom usług. W FootballTeam nigdy się nie znudzisz – duże aktualizacje wprowadzają różnorakie zmiany i nowości takie jak Superliga, która daje szanse zwykłym graczom na uczestnictwo w Mistrzostwach FootballTeam. Jeżeli graliście wcześniej, przyjdźcie, by zobaczyć zmiany!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments