Pierwsze uwagi z Komisji Licencyjnej. „W tym roku o licencję trochę łatwiej”

kamres  -  26 kwietnia 2013 15:44
0
877

druzyna_gornik_bielsko_1213

Nasz klub wczoraj otrzymał pierwsze uwagi z Komisji Licencyjnej. Władze Górnika muszą uzupełnić kilka rzeczy. – Jeszcze masa pracy przed nami, bo jest bardzo dużo kwestii formalnych do załatwienia – powiedział prezes klubu Artur Jankowski.

– Jeszcze masa pracy przed nami bo jest bardzo dużo kwesti formalnych do załatwienia. Dzisiaj mieliśmy spotkanie naszej Komisji Licencyjnej. Cały przyszły tydzień mamy na przyjrzenie się bliżej tym tematom. Jeśli chodzi o infrastrukturę, to zostało nam kilka spraw. Na parkingach wewnętrznych musimy uzupełnić kilka rzeczy, a miejsca postojowe robimy także z tyłu za trybuną główną. Zostaje również kwestia sztucznej trawy wokół boiska, jednak dostaliśmy zapewnienie od Spółki Stadion, że prace zostaną wykonane do 15 lipca.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to musimy pouzupełniać kilka kwestii formalnych i dostarczyć jeszcze kilka tematów z tym związanych. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. W tamtym roku mieliśmy problemy z infrastrukturą i finansami, a w tym roku myślę, że jest już troszeczkę łatwiej. Klub powoli wychodzi na prostą, chociaż wymogi Ekstraklasy dotyczące kwestii formalnych są coraz trudniejsze.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments