
Wysokim zwycięstwem 4:0 zakończył się mecz Wisłoki Dębica z Lechią Sędziszów Małopolski. Trzy bramki dla gospodarzy strzelił Dariusz Kantor, a jedną Marcin Juszkiewicz. W ulewnym deszczu cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz.
Wisłoka Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 (1:0)
1:0 - Kantor, 6'
2:0 - Kantor, 54'
3:0 - Juszkiewicz, 63'
4:0 - Kantor, 78'
Widzów: około 350.
źródło: wisloka.com.pl/Roosevelta81.pl
foto: wisloka.com.pl






