Pawieł Pawluczenko wypożyczony do Górnika

g.rajda  -  22 lutego 2023 18:48
8
3898

Nie Adam Stachowiak, o którym dochodziły nas słuchy, a ostatecznie Pawieł Pawluczenko będzie konkurentem Daniela Bielicy. Białoruski bramkarz ostatnio występował w I-ligowej Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Do Górnika został wypożyczony do końca sezonu. Pawluczenko w Termalice przegrał rywalizację z Tomaszem Loską, a w trwającym sezonie rozegrał tam tylko jedno spotkanie. 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: termalicabrukbet.com

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wzmocnienie jak chu.!

Brawo prezes Matysek jest w połowie kursu na zarządzanie klubem gdyby skończył cały kurs to wtedy zatrudnił by bramkarza który by miał jakieś umiejętności gratulacje kurs na pierwszą ligę obrany i już z niego nie zejdziemy brawo kibice dalej nic nie róbcie do galerii wstydu możecie sobie wstawić zdjęcie obok pani prezydent

Brawo, chłop z 1 ligi ,numer dwa w Niecieczy,rozegrany 1 mecz…nie wierzę, że to się dzieje na prawdę.
Ludzie dalej naiwni,tak się ich oszukuje ,a tu 8 tys.na legie

Rezerwowy bramkarz z klubu 1 ligi!!! To ma być wzmocnienie?!

Lustrzane odbicie Brolla .

Ku.. a ale wzmocnienie, teraz napewno Bielica na ławie a ten Białorusin do pierwszego składu w końcu jest obczaskany w 1ej lidze, jeden mecz robi wrażenie.
U nas w Ornontowicach też sá rezerwowi bramkarze we okręgówce może by tak z nimi pogadać czy by nie chcieli zagrać w górniku.

Matysek ty jesteś fachowiec na bramkarzach się znasz jak ja na prasowaniu , trzeba było Kuchte wziasc z chijniczanki a ty pojęcia o niczym nie masz

Co to za portal co komentarze usuwa najlepsze ze żadne obraźliwe