Paweł Olkowski wyjechał ze zgrupowania

Milo  -  28 stycznia 2014 15:04
0
907

olkowski

We wtorek ze zgrupowania w Antalyi wyjechał Paweł Olkowski. Prawy obrońca Górnika i reprezentacji Polski wraca do kraju, gdzie czeka go konsultacja medyczna po urazie kolana.

Olkowski nie zagrał w żadnym z dotychczasowych meczów sparingowych Górnika w Turcji. Od powrotu ze zgrupowania reprezentacji Polski w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trenował indywidualnie, ale ból kolana nie ustępował. Sztab szkoleniowy w porozumieniu z zawodnikiem uznał, że najlepszym wyjściem będzie powrót i rehabilitacja w Polsce. W środę piłkarz ma umówioną konsultację medyczną u doktora Krzysztofa Ficka.

Poprawia się natomiast stan zdrowia Radosława Sobolewskiego i Mariusza Przybylskiego, którzy nabawili się urazów już w Turcji. „Sobol” doznał stłuczenia mięśni brzucha w sobotnim meczu sparingowym z Pohang Steelers, kiedy to zderzył się z rywalem. – Jego powrót na boisko to kwestia najbliższych dwóch-trzech dni. Każdy dzień przynosi poprawę – relacjonuje Marcin Prasoł, drugi trener Górnika. Nieco mniej szczęścia ma Przybylski. – Mariusz wrócił dziś do pełnego treningu po zeszłotygodniowym przeciążeniu kolana. Niestety podczas jednego z ćwiczeń pechowo „podkręcił” staw skokowy i po południu będzie trenował indywidualnie – dodał trener Prasoł.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments