Paweł Golański: Nie było pięknej gry

0
2307

golanski
Paweł Golański zanotował asystę przy zwycięskim golu dla Korony. Dośrodkował z rzutu rożnego, choć piłkę ustawił niezgodnie z przepisami. - Zawsze tak robię. Sędzia nie zagwizdał i padł gol - tłumaczył po spotkaniu defensor drużyny z Kielc.

- Był to o mecz walki. Jedna i druga drużyna dała z siebie wszystko. Nie było pięknej gry, tylko wślizgi i zostawione serce na boisku. To zostało przez nas nas uwieńczone trzema punktami - powiedział po spotkaniu Golański.

źródło: Roosevelta81.pl/canalplus
foto: E-VIVE/Krzysztof Żołądek

0 komentarzy