Paweł Gil sędzią meczu Górnik - Wisła

0
1465

Gil_TSP_Górnik_1415

Arbitrem piątkowego meczu pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Wisłą Kraków będzie Paweł Gil.

W tym sezonie arbiter z Lublina prowadził jeden mecz Górnika. W sierpniowym spotkaniu z Termaliką w Mielcu zabrzanie polegli 0:3 a swój debiut na ławce trenerskiej miał Leszek Ojrzyński. Początek spotkania z Wisłą zaplanowano na godzinę 20.30.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy