Paweł Bochniewicz zostaje w Zabrzu!

Kris  -  12 czerwca 2019 12:57
0
5569

Jak podaje Przegląd Sportowy, Paweł Bochniewicz pozostanie w Górniku Zabrze. Taką informację potwierdził koordynator pionu sportowego, Artur Płatek.

Pan Płatek w rozmowie z przegladsportowy.pl powiedział: „Sytuacja z Pawłem wygląda bardzo dobrze, zadzwonił do mnie i poinformował, że z dwóch ofert, które otrzymał, wybrał naszą. Ta druga była z Arminii Bielefeld. Bardzo walczyłem o tego chłopaka, kosztowało mnie to trochę nerwów, bo trwało to kilka tygodni, sprawa się przeciągała, ale zakończyła pomyślnie. W poniedziałek rozmawiałem z jego menedżerem, z którym również doszliśmy do porozumienia. Obecnie jesteśmy w kontakcie z Udinese. Bochniewicz podpisze z nami dwuletni kontrakt.”

Dla kibiców Zabrzan stanowi to świetną informację. Paweł w zeszłym sezonie udowodnił, że jest bardzo dobrym zawodnikiem, który może grać na różnych pozycjach. Bochniewicz „dołożył swoją cegiełkę” w walce o utrzymanie. Wszyscy pamiętamy jego arcyważne trafienie w Legnicy, które przypieczętowało utrzymanie Górnika w Ekstraklasie. Pawle, cieszymy się, że zostajesz i życzymy wielu sukcesów!

Źródło: przegladsportowy.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments