Pavels Steinbors: Z trenerem Ryszardem Wieczorkiem pracujemy nad detalami

Luq  -  27 listopada 2013 06:40
0
677

steinbors_cracovia_1314
Pavels Steinbors rozegrał bardzo dobre zawody przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała i nie przez przypadek znalazł się w „11” kolejki stacji Canal+Sport. Jego kilka interwencji uchroniło”Trójkolorowych” przed utratą gola. – Nie rozumiem dlaczego Bielsko zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, bo to bardzo dobry zespół – przyznaje Łotysz w rozmowie z Roosevelta81.pl.

W meczu z Podbeskidziem nie mogłeś narzekać na nudę.

– To było bardzo trudne spotkanie. Nie rozumiem dlaczego Bielsko-Biała zajmuje ostatnie miejsce tabeli, bo to bardzo dobry zespół. Przysporzyli nam sporo problemów, ale najważniejsze, że daliśmy im radę. Nasz drużyna walczyła bardzo dzielnie, strzeliliśmy dwie bramki, więc należą się gratulacje całemu zespołowi.

Rozegrałeś bardzo dobre zawody, kilka razy świetnie interweniowałeś.

– Tak to w życiu bywa. Poprzednie spotkanie nie było za dobre w moim wykonaniu, a te już było znacznie lepsze. Taki jest futbol. Wreszcie udało się nie stracić bramki, co bardzo cieszy. Mogę tylko podziękować fanom za wsparcie i kolegom za wygraną.

Czy coś się zmieniło wraz z pojawieniem się Ryszarda Wieczorka?

Kiedy nowy szkoleniowiec spotkał się z nami pierwszy raz, to powiedział, że nie będzie za wiele zmieniał, bo jest zadowolony z naszej obecnej dyspozycji. Pomoże nam tylko podtrzymać naszą wysoką formę, a także popracować nad detalami. Większość rzeczy jest oczywista i chodzi tylko o szczegóły, które mogą być decydujące w walce o trzy punkty.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga / Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments