Pavels Steinbors odejdzie z Górnika Zabrze?

Milo  -  6 maja 2015 12:08
0
1357

Steinbors_Gónik_Śląsk1415

Górnik może latem stracić Pavelsa Steinborsa (30 l.). Wiele wskazuje na to, że tak będzie. Bramkarzowi z Łotwy kończy się kontrakt z zabrzańskim klubem, a poza tym nie może narzekać na brak zagranicznych ofert – czytamy w „Fakcie„.

Dobre występy powodują, że rezerwowy golkiper reprezentacji Łotwy nie może narzekać na brak ofert. – Faktycznie mam wiele propozycji z zagranicy, ale o szczegółach nie będę na razie mówił, dopóki nie będzie konkretu. Z drugiej strony niewykluczone, że dalej zostanę w Górniku. Ten klub darzę bowiem wielkim sentymentem – mówi „Faktowi” Steinbors.

Oprócz gry w Górniku urodzony w Rydze bramkarz ma już spore zagraniczne doświadczenie. Siedem lat temu terminował w angielskim Blackpool FC. Z kolei w sezonie 2012/13 występował w południowoafrykańskim Lamontville Golden Arrows FC. – Na razie nie skupiam się na tym, co będzie, koncentruję się na meczach w lidze. Już udało się nam wywalczyć awans do grupy mistrzowskiej, co było najważniejszym celem. Teraz nie chcemy spocząć na laurach. Myślimy o kolejnych ligowych wygranych – podkreśla Steinbors, który na swoim koncie ma 71 ligowych występów w zabrzańskiej jedenastce.

Źródło: Fakt
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments