Pavels Steinbors na treningach jak Petr Cech?

Milo  -  8 kwietnia 2014 15:34
0
1169

steinbors_cracovia_1314

Pavels Steinbors powoli powraca do treningów po kontuzji jakiej nabawił się podczas spotkania z Legią Warszawa, kiedy przy próbie piąstkowania zderzył się z Antonim Łukasiewiczem. Łotewski bramkarz wspominał na początku o ochronnym kasku, który stosuje Petr Cech – Kask nie chroniłby kości jarzmowej, więc nie wchodzi w grę. Natomiast maska byłaby właściwa i postaramy się sprowadzić ją z Niemiec. – mówi dla oficjalnej strony klubowej Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta zabrzańskiego klubu.

Kask nie chroniłby kości jarzmowej Steinborsa, więc nie wchodzi w grę. Natomiast maska byłaby właściwa i postaramy się sprowadzić ją z Niemiec. Być może „Paweł” będzie musiał wcześniej pojechać do Niemiec, by zrobić odlew tej maski. Taka maska byłaby używana wyłącznie na treningach. Ona nie może jednak bramkarzowi ograniczać  pola widzenia. Nie spotkałem się natomiast z tym, by bramkarz grał w meczu ligowym w masce .

W gronie rekonwalescentów jest także Seweryn Gancarczyk, który wcześniej leczył zapalenie spojenia łonowego i samej kości łonowej. Obrońca Górnika pojechał ostatnio do Włoch, gdzie skorzystał z możliwości przeprowadzenia badań kontrolnych. – Ze zdrowiem Seweryna jest wszystko w porządku! – melduje wspomniany fizjoterapeuta Górnika.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments