kesera  -  24 lutego 2014 22:32
0
740

steinbors_gornik_widzew_1314

Bramkarz Górnika Pavels Steinbors przeszedł w poniedziałek zabieg zespolenia złamanej kości jarzmowej. Łotewski golkiper nabawił się kontuzji w drugiej połowie sobotniego meczu z Legią Warszawa, kiedy przy próbie piąstkowania zderzył się z Antonim Łukasiewiczem.

Operacja zakończyła się powodzeniem, a Pavels wygląda i czuje się dobrze. – Cieszę się, że obyło się bez poważnych urazów głowy albo oka – powiedział po zabiegu 28-letni bramkarz Górnika, który w wyniku zderzenia stracił również zęba. Samopoczucia Pavelsa nie poprawiła informacja, że pod jego nieobecność Górnik stracił kolejne bramki i przegrał z Legią 0:3. – Słyszałem, że pierwszy gol padł ze spalonego… Byłem pewny, że uda mi się skrócić kąt i zablokować strzał Astiza. Szkoda, że się nie udało… – tak Steinbors wspomina sytuację z 42. minuty spotkania.

– Nie ma wyjścia, z Koroną już musimy wygrać – dodał mocno poobijany Łotysz, który kilka najbliższych dni spędzi jeszcze w sosnowieckim Centrum Urazowym.

źródło: gornikzabrze.pl