Pavels Steinbors: Chciałbym zostać w Górniku!

Milo  -  8 czerwca 2015 15:10
0
821

Steinbors_Gónik_Śląsk1415

– Działacze nie prowadzą, ze mną żadnych rozmów. Nie ma na razie decyzji o przedłużeniu kontraktu. Po urlopie wracam do Zabrza i zobaczymy co dalej z moją przyszłością – powiedział dla Roosevelta81.pl, Pavels Steinbors, bramkarz Górnika.

Pavels po miesiącu wrócił do bramki Górnika Zabrze. Jak ocenił spotkanie z wicemistrzem kraju? – Wyszliśmy na boisko, aby wygrać mecz. Zagraliśmy dobre spotkanie, ale straciliśmy dwie bramki. Nie mogę powiedzieć, że ten mecz był zły w naszym wykonaniu. Dobrze graliśmy piłką i stworzyliśmy kilka sytuacji. Legia miała dwie dobre akcje i dwie strzeliła. Czasami w drużynie pojawia się kryzys, a w środę Lech wykorzystał wszystko co było możliwe, dlatego ciężko zrozumieć zarzuty Legii. Wyciągnęliśmy wnioski z tamtej wysokiej porażki – stwierdził Łotysz.

Bramkarz Górnika, zanim uda się na zasłużony urlop wyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Łotwy. – Jadę teraz na zgrupowanie reprezentacji, które trwa tydzień. 12 czerwca czeka nas bardzo trudne spotkanie z Holandią. Po zgrupowaniu kilka dni poświęcę rodzinie, a później jedziemy z żoną odpocząć do Włoch. Muszę wyczyścić głowę, aby dobrze przygotować się do nowego sezonu. Po powrocie rozpoczynamy treningi w Zabrzu, a mój kontrakt obowiązuje tylko do 30 czerwca – przypomina bramkarz.

Wszystko wskazuje na to, że kontrakt Łotysza nie zostanie przedłużony. Pavels jednak nie ukrywa, że chętnie pozostałby w Zabrzu. – Działacze nie prowadzą, ze mną żadnych rozmów. Nie ma na razie żadnej decyzji o przedłużeniu kontraktu. Po urlopie wracam do Zabrza i zobaczymy co dalej z moją przyszłością. Dostaję różne zapytania, ale na razie to nic konkretnego. Nie chcę zdradzać nazw klubów, które się mną interesują. Jeśli z Zabrza nie pojawi się oferta to będę się zastanawiał co dalej. Ciągle jestem zawodnikiem Górnika i chciałbym zostać w Zabrzu – zakończył Steinbors.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments