Patrząc na przebieg meczu, musimy uszanować ten punkt

Kibic  -  2 września 2018 13:57
0
2361

Tomasz Loska nie zachował jak dotychczas czystego konta w obecnym sezonie ligowym. Podobnie było w meczu z Pogonią, trudno jednak mieć jakiekolwiek pretensje do bramkarza Górnika o straconego gola. Zawodnik gości (Majewski) miał zbyt dużo miejsca zostawionego na oddanie swobodnego strzału. O tej sytuacji m. in. porozmawialiśmy krótko  z „Gienkiem” po piątkowym meczu.

Szanujemy punkt.

 – U siebie musimy wygrywać z drużynami z dołu tabeli. Nie zrobiliśmy tego, ale patrząc na przebieg meczu – pierwsi tracimy gola, strzelamy gola z karnego i kończymy mecz w „10” – musimy mimo wszystko uszanować ten punkt. – podsumowywał Tomek.

Przełamanie Igora?

 – Rzut karny to jeszcze nie gol, dobrze, że Igor wykorzystał go pewnie. Wierzymy, że pomoże mu to wrócić do seryjnego strzelania bramek. W poprzednim sezonie praktycznie każdy strzał lądował w siatce rywali, fajnie by było, żeby nasza siła ofensywna wrócił w tegorocznych rozgrywkach. – z wiarą w kolegę z zespołu komentował „Gienek”.

Gol dla Pogoni.

 – Była to sytuacja, gdzie musiałem skrócić kąt i wybrać róg w który uderzy Majewski – po prostu loteria. Mocne uderzenie z tej pozycji jest dla bramkarza za szybkie, niestety było ono też bardzo precyzyjne i nie zdołałem obronić tego strzału. – zakończył bramkarz Górnika.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments