Oświadczenie Stowarzyszenia po spotkaniu ze Spółką Stadion

Milo  -  22 maja 2014 15:59
0
1311

stowarzyszenie_kibicow

W dniu 21.05 br.  w siedzibie spółki „Stadion w Zabrzu” odbyło się spotkanie pomiędzy przedstawicielami spółki, a Stowarzyszeniem „Klub Sympatyków Górnika Zabrze”. Poruszone na nim zostały tematy najbardziej ważne z punktu widzenia kibiców, a przede wszystkim przedłużający się termin rozpoczęcia prac budowlanych na stadionie im. Ernesta Pohla.

Otrzymaliśmy informację:, „że tak duża inwestycja wymaga ogromnego nakładu pracy, a aktualnie prowadzone działania to przede wszystkim prace w biurach i pracowniach – choć nie jest to widowiskowe, to jednak ma zasadnicze znaczenie dla tego, co w najbliższej przyszłości będzie się dziać na budowie. Prace te stanowią gwarancję przeprowadzenia procesu inwestycyjnego w zgodzie z prawem i zasadami bezpieczeństwa oraz w jak najlepszym interesie środków publicznych, z których realizowana jest inwestycja.”

Pierwsze prace na stadionie mają się rozpocząć w przeciągu miesiąca. Spółka zaoferowała również swoją pomoc przy realizacji danych postulatów m.in. organizacji nagłośnienia, „gniazda” w sektorze gospodarzy, jak również gości oraz sklepiku klubowego. Będziemy bacznie się przyglądać pracom oraz terminom obiecanym nam na spotkaniu. Po zakończeniu sezonu zorganizujemy spotkanie kibiców Górnika Zabrze, na którym omówimy najważniejsze tematy dotyczące klubu, drużyny oraz budowy stadionu.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnika Zabrze”

Źródło: stowarzyszenie.net
Foto: stowarzyszenie.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments