Oświadczenie Socios Górnik w związku z brakiem podpisania umowy z klubem

Milo  -  26 lutego 2015 16:24
0
1250

socios

W związku z przełożeniem przez klub podpisania umowy pomiędzy klubem a Socios Górnik, wynikającym z planowanego przez Socios Górnik podpisania umowy o patronat techniczny z firmą STS, Zarząd Stowarzyszenia pragnie zabrać stanowisko w tej sprawie.

Zgodnie ze statutem Stowarzyszenia, Socios Górnik jest podmiotem samodzielnym i niezależnym. Wszystkie świadczenia, które będą realizowane na podstawie umowy z STS, dotyczą tylko i wyłącznie osób zrzeszonych w Stowarzyszeniu Socios Górnik lub osób, które chcą do niego dołączyć, a nie Górnika Zabrze SSA. Do realizacji wyłącznie wspomnianej umowy ze strony Stowarzyszenia, Socios Górnik będzie wykorzystywało wyłącznie swoje nośniki promocyjne i własne narzędzia komunikacji. Zgodnie z projektem umowy pomiędzy Socios Górnik a klubem, Socios nie będzie przekazywać herbu Górnika Zabrze do celów promocyjnych podmiotom trzecim. Cieszymy się, że STS, który wspiera sport i kibiców w całym kraju, sam dostrzegł ogromny potencjał w projekcie Socios Górnik i jako pierwsza z ogólnopolskich firm, postanowił go wesprzeć. Od samego początku istnienia Stowarzyszenie podkreślało, że będzie szukało finansowania wszędzie i jest otwarte na współpracę z każdą firmą. W związku z tym, jeżeli Totolotek także przejawia chęć współpracy z kibicami zrzeszonymi w Socios Górnik, to Zarząd Stowarzyszenia jest otwarty do rozmów.

Jednocześnie Zarząd Stowarzyszenia oświadcza, że podtrzymuje gotowość do podpisania ustalonych projektów umów z STS, a także z klubem. Szczegóły współpracy z STS przedstawimy 3 marca, na konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Źródło: Sociosgornik.org
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments