Oświadczenie Socios Górnik oraz Górnika Zabrze po wspólnym spotkaniu

Milo  -  2 października 2014 15:48
0
1300

kibice3_slask_gornik_1415.jpg

Po piątkowym spotkaniu z Zarządem Górnika Zabrze, Socios Górnik przygotowało wspólnie z klubem oświadczenie. Pełną treść oświadczenia prezentujemy poniżej.

Władze zabrzańskiego klubu spotkały się z przedstawicielami Socios Górnik. To pierwsze spotkanie obu stron, które miało na celu bliższe poznanie się i wspólne przedyskutowanie wizji współpracy.

Przedstawiciele Stowarzyszenia zaprezentowali w trakcie spotkania plany rozwoju inicjatywy i jej działalności. Zarząd Socios Górnik określili również jasny plan i pola współpracy z klubem: ze swojej strony Stowarzyszenie Socios pragnie w przyszłości stale wspierać finansowo klub, integrować kibiców z całej Europy, a także prowadzić działania marketingowe mające na celu promocję Górnika Zabrze. Ze strony klubu Socios Górnik oczekuje jedynie jasnego poparcia dla idei oraz prowadzonej działalności, a także wsparcia merytorycznego podczas realizowania działań.

Delegacja Stowarzyszenia spotkała się ze strony klubu z bardzo ciepłym przyjęciem. Na spotkaniu nie zapadły jednak żadne wiążące decyzje. W związku z tym, po spotkaniu został złożony przez przedstawicieli Stowarzyszenia oficjalny wniosek o poparcie inicjatywy przez klub wraz z podstawowymi zasadami określającymi współpracę.

Inauguracyjne spotkanie zarządu klubu i przedstawicieli Socios Górnik daje mocny zastrzyk optymizmu i nadzieję, że dzięki wspólnym przedsięwzięciom możliwy będzie renesans potęgi dawnego Wielkiego Górnika. A taki właśnie ambitny cel przyświeca wszystkim kibicom, jak również władzom klubu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments