Oświadczenie Łukasza Skorupskiego w sprawie licencji dla Górnika

Milo  -  26 marca 2014 06:32
0
703

skorupski

Łukasz Skorupski wydał specjalne oświadczenie odnośnie ostatnich doniesień prasowych. Były bramkarz Górnika zaznacza, że jako wierny kibic Górnika Zabrze nigdy nie składał ani nie planuje składać żadnych wniosków o pozbawienie Klubu licencji na grę w Ekstraklasie.

Pełne oświadczenie

„Drodzy Kibice,

Wczorajszy artykuł autorstwa Pana Marcina Ziach okazał się szokiem nie tylko dla Was ale i dla mnie.

Zapewniam, że jako wierny kibic Górnika Zabrze nigdy nie składałem ani nie planuje składać żadnych wniosków o pozbawienie Klubu licencji na grę w Ekstraklasie. Stwierdzenie jakobym w ten sposób chciał działać na szkodę Górnika jest po prostu absurdalne. Niebawem złożę w tej sprawie wniosek o sprostowanie artykułu prasowego.

Żeby jednak wszyscy mieli pełny obraz sytuacji muszę przyznać, że od wielu miesięcy (w tym roku miną 2 lata) oczekuje na zapłatę zaległego wynagrodzenia. Głęboko wierzyłem w możliwość załatwienia tej sprawy na drodze polubownej. Niestety, na pisemne wezwanie do uregulowania zobowiązań Zarząd Klubu nawet nie odpowiedział, o zapłacie już nie wspominając. By uniknąć zatem przedawnienia moich roszczeń oraz celem ostatecznego ustalenia ich wysokości sprawę musiał rozpatrzeć Piłkarski Sąd Polubowny. Górnik wstępnie zadeklarował wprawdzie wolę polubownego zakończenia sporu, by następnie nawet nie stawić się na rozprawie.

Wierzę, że zrozumiecie, że nie mogę ponosić odpowiedzialności za sposób  zarządzania Klubem i działania, których intencją jest jedynie przedłużenie czasu, a nie poważne załatwienie problemu”.

Źródło: przegladsportowy.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments