Ostatni dźwigar, wiecha na klatce schodowej

kamres  -  5 maja 2013 16:44
0
961

stadion15_kwiecien2013

Na jednej z klatek schodowych w północnej części obiektu pojawiła się wiecha. Jest to tradycja symbolizująca zakończenie jakiegoś ważnego etapu w budowie obiektu, a było co świętować. W tym tygodniu najważniejsza operacja miała miejsce w poniedziałek, kiedy to zamontowano ostatni dźwigar dachu.

Z wszystkich budynków kas zdjęto deskowania, a w ich miejsce pojawił się świeży beton. Na placu wschodnim sukcesywnie układana jest izolacja przeciwwodna. W trybunie południowej zauważyliśmy zamontowane drzwi szybu windowego. Natomiast pod nią pracownicy kładli instalacje wentylacyjne oraz ramy okienne z szybami. Na poziomie +3 pod stopnicami zamontowano korytka na okablowanie obiektu.

Trybuna wschodnia otrzymała kolejne poziome rurki stanowiące ażurową elewację obiektu. Dach trybuny północnej wzbogacił się o nowe elementy stalowe, podobnie jak po południowej stronie placu budowy, gdzie skończono układanie dźwigarów. W narożniku południowo-zachodnim pod trybunami zauważyliśmy ustawione kolejne metry muru.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments