Opinie legionistów po niedzielnym meczu przy Roosevelta

Luq  -  6 października 2015 16:30
0
938

Kosznik2_Gornik_Legia1516

Po spotkaniu z Legią, podpytaliśmy też o opinie na temat meczu byłego kapitana Górnika, Michała Pazdana oraz Słowaka Ondreja Dudę.

Michał Pazdan (obrońca Legii): – Górnik szczególnie w pierwszej połowie postawił nam bardzo trudne warunki. Wiedzieliśmy, że będą tak grać do tego strzelili szybko bramkę na 1:0, my nie ustrzegliśmy się kolejnych błędów. To tylko i wyłącznie nasza wina, bo wiedzieliśmy jak Górnik gra i jak ostatnio strzela bramki wykorzystując swoje sytuacje. Szkoda, że nie kontrolowaliśmy gry od początku meczu tak jak w drugiej połowie bo na pewno byśmy coś strzelili, poza tym przy stanie 2:2 musimy strzelić chociaż jeszcze jedną bramkę, bo Górnik już na prawdę się bardzo cofnął. Brakowało jednego dokładnego zagrania lub strzału.

Ondrej Duda (pomocnik Legii): – Zaczynamy grać w momencie gdy przegrywamy. Tak nie może być, że przeciwnicy strzelają pierwsi i my musimy gonić. Musimy zacząć wygrywać jak chcemy zdobyć mistrzostwo. Wszedłem w momencie gdy Górnik się już bardzo cofnął i ciężko się grało.