Ołeksandr Szeweluchin: Nie zawsze ma się to, czego się chce

Luq  -  31 sierpnia 2015 18:50
0
869

szeweluchin2_piast_gornik_1516

Ołeksandr Szeweluchin jest pozytywnie nastawiony do kolejnej części sezonu. – Wierzę, że najbliższe dwa tygodnie wpłyną na nas pozytywnie – powiedział obrońca Górnika po remisie z Cracovią 1:1.

Ołeksandr Szeweluchin (obrońca Górnika): – Może z boku nasza gra wyglądała nie najlepiej, a na pewno nie tak jak druga połowa z Zagłębiem Lubin. W każdym razie udało nam się zremisować i punkt na pewno szanujemy. Pod względem fizycznym wyglądaliśmy nieźle. Tak przynajmniej ja to czuję będąc na boisku. Chociaż warunki do gry były trudne.

Wiadomo, że chcielibyśmy dawać z siebie więcej, ale daliśmy tyle, ile można było. Podobnie jak Cracovia, tak i my graliśmy tylko o trzy punkty. Mogę zapewnić, że nie zadowalaliśmy się punktem. Chcieliśmy wygrać, ale czasem tak jest, że nie zawsze ma się to, czego się chce.

Podczas przerwy na mecze kadry będziemy mogli się lepiej skonsolidować z nowym sztabem trenerskim i na pewno lepiej poznać jego oczekiwania. Wierzę, że najbliższe dwa tygodnie wpłyną na nas pozytywnie. Jesteśmy optymistycznie nastawieni do pracy z nowym sztabem. Wygrana z Cracovią na pewno podziałałaby na nas mobilizująco przed kolejnym spotkaniem, ale nie spuszczamy głów i robimy nadal swoje.