Oficjalnie: Stabill sponsorem głównym Górnika Zabrze

Milo  -  28 marca 2014 19:56
0
1069

Stabill_konferencja_1314

W trakcie piątkowej konferencji prasowej przedstawiony został nowy sponsor główny Górnika Zabrze, którym została firma Stabill – producent chemii budowlanej. Umowa o współpracy będzie obowiązywała do końca 2015 roku.

– Dziękujemy prezesowi firmy Stabill Marianowi Kwietniowi, że zdecydował się wspierać Górnika. Liczymy na to, że jak sama nazwa wskazuje, będzie to stabilny i długotrwały partner Górnika – powiedział wiceprezydent Zabrza Krzysztof Lewandowski.

– To dla nas świetna chwila. Górnik ma kibiców nie tylko na Śląsku, ale także w Polsce, a nawet na całym świecie, dlatego liczymy, że na umowie o współpracy skorzystają obie strony. Warunków finansowych nie możemy zdradzić, ale jest to dla nas korzystna współpraca, która potrwa do końca 2015 roku – poinformował prezes Górnika Zbigniew Waśkiewicz, który jednocześnie wyraził uznanie dla wiceprezesa Krzysztofa Maja i legendy Górnika Stanisława Oślizły, którzy prowadzili rozmowy z właścicielem firmy Stabill.

– Dziękuję prezesowi Kwietniowi za wsparcie Górnika. Nie tak dawno miałem okazję zwiedzić siedzibę firmy Stabill i byłem pod wrażeniem serdecznego przyjęcia. Była okazja do powspominania starych czasów Górnika, do których dziś wszyscy chcemy nawiązać. Cieszę się, że mogłem w jakiś sposób pomóc w sfinalizowaniu tej umowy – dodał Stanisław Oślizło.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments