Oficjalnie: Marcel Płocica wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz

0
2361

Młody zawodnik rozwiązanej drużyny rezerw Górnika Zabrze został wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz, która gra na poziomie Betclic II ligi.

Napastnik był jednym z filarów zarówno III-ligowej drugiej drużyny, w której w 19 meczach zdobył 8 bramek oraz odnotował 4 asysty, ale także przyczynił się do srebrnego medalu zespołu CLJ-19, gdzie zaliczył 5 trafień i 3 ostatnie podania.

Prócz tego Marcel jest 10-krotnym reprezentantem kraju do lat 17 z dwoma golami na koncie.

Adept Akademii Górnika, w której gra od 10 roku życia w Nowym Sączu grał będzie do czerwca 2027 roku.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy