Oferta z Włoch dla „Prezesa”. Czy Celta kupi Zacharę?

Spark  -  16 stycznia 2014 11:49
0
623

nakoulma_gornik_zawisza_1314
„Prezes” jutro ma poznać ofertę jednego z włoskich klubów. Jeżeli będzie dla niego satysfakcjonująca, to opuści zimą Zabrze – czytamy w „Sporcie”. Natomiast Celta Vigo ma przedstawić nową ofertę za Mateusza Zacharę.

Jutro „Prezes” ma poznać szczegóły oferty jednego z włoskich klubów Serie A. Jeżeli będzie dla niego satysfakcjonująca, to nie pojedzie z zespołem na zgrupowanie do Turcji. Do tej pory żadna z propozycji, które w ostatnich „okienkach” transferowych dostawał Nakoulma, nie była dla niego odpowiednia.

Piątek generalnie powinien być na Roosevelta gorącym dniem, bowiem Górnik czeka na kolejną propozycję Celty Vigo. Hiszpanie, o czym pisaliśmy już kilka dni temu, chcą kupić Mateusza Zacharę, jednak zaproponowali zabrzanom tylko 150 tysięcy za definitywny transfer. Jutro mają zgłosić nową, wyższą ofertę. Zachary w Zabrzu oczywiście nie ma, bowiem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trenuje z kadrą Adama Nawałki. Podobnie jak Paweł Olkowski, którego pozostanie w Zabrzu na rundę wiosenną też nie jest jeszcze do końca przesądzone. Olkowski doszedł do porozumienia z FC Koeln i na pewno przeniesie się do Niemiec latem, ale nie jest ponoć wykluczony taki scenariusz, że do transferu dojdzie jeszcze zimą. Górnik potrzebuje pieniędzy, a doskonale zdaje sobie sprawę, że za żadnego z wymienionej trójki latem nie dostanie nawet złotówki. Taka sytuacja na pewno nie jest komfortowa dla Ryszarda Wieczorka, który wczoraj mógł zobaczyć, jak radzi sobie drużyna bez kilku swoich gwiazd. W końcu z trio Zachara-Olkowski-Nakoulma grał tylko ten ostatni i to tylko przez godzinę.

Źródło: Sport
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments