Odwiedziliśmy piłkarzy Górnika na zgrupowaniu w Kravare!

Kibic  -  11 stycznia 2018 19:14
0
3894

W dniu dzisiejszym dzięki uprzejmości i na zaproszenie biura prasowego naszego klubu spędziliśmy kilka godzin w ośrodku Buly Arena w Kravare gdzie piłkarze Górnika przebywają na pierwszym z dwóch zaplanowanych zgrupowań przed rundą rewanżową Ekstraklasy.

O godzinie 11.00 odbył się trening na dobrze przygotowanym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Pod okiem trenera Marcina Brosza piłkarze przez prawie dwie godziny ćwiczyli różne schematy, a zwieńczeniem była 45 min gierka na dwa składy.

Po treningu przedstawiciele naszej redakcji zostali zaproszeni do kawiarni, następnie oprowadzono nas po obiekcie, gdzie przekonaliśmy się w jakich warunkach piłkarze trenują oraz jakie posiadają instrumenty do odnowy biologicznej. Poziom przygotowania obozu przez klub jest stricte reprezentacyjny za co należą się gratulacje dla organizatorów wyjazdu. 

Kończąc wizytę w Buly Arenie mieliśmy okazję zjeść posiłek ze sztabem szkoleniowym oraz piłkarzami, następnie do dyspozycji zostali nam oddani poszczególni zawodnicy, z którymi mogliśmy porozmawiać. 

Z tego miejsca chcieliśmy bardzo podziękować za zaproszenie do Kravare i miło spędzony czas, wraz z umożliwieniem podpatrzenia kulis pracy sztabu oraz piłkarzy, a także możliwość przeprowadzenia rozmów z zawodnikami.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments