Odpowiedź klubu na list otwarty Socios Górnik

Milo  -  15 kwietnia 2016 17:50
0
1590

gornik_zabrze_logo

Zarząd Górnika Zabrze postanowił odpowiedzieć na list otwarty stowarzyszenia Socios Górnik do Marka Pałusa, prezesa Górnika. Poniżej pełna treść odpowiedzi.

„Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Socios,

Cieszy nas Państwa troska o losy Górnika Zabrze, która wyrażacie konsekwentnie nie tylko słowami, ale tez konkretnymi akcjami służącymi Klubowi. Pragniemy zaznaczyć, że zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci na wszelkie spotkania i merytoryczne dyskusje na temat funkcjonowania Klubu. Najbliższe takie spotkanie zaplanowane jest na wtorek 19.04.2016 o godzinie 18:00 na Arenie Zabrze. Przedstawicieli Stowarzyszenia Socios Górnik, jak i pozostałych kibiców serdecznie zapraszamy.

Zarząd Klubu postanowił nie komentować „zarzutów” stawianych w liście otwartym do Prezesa Klubu, szczególnie wobec pewnej niekonsekwencji wynikającej z jego treści, choćby dotyczącej sposobu reprezentacji Waszego stowarzyszenia , która statutowo jest co najmniej dwuosobowa, ale już list otwarty podpisany jest jednoosobowo. Nie czas i miejsce na dywagacje formalnoprawne. Przedstawiciele Górnika Zabrze rozmawiając w sprawach Klubu nie prowadzą żadnej prywatnej działalności, a członkami jego a nie tylko od 8 do 16.

Szkoda , że Państwa list kierowany jest kilka dni po roboczym spotkaniu przedstawicieli naszych organizacji , gdzie omawiano wspólne akcje marketingowe, zmierzające m.in. do zwiększenia frekwencji na meczach Górnika.

Jeśli chodzi o aktywność medialną Prezesa Marka Pałusa, to pragniemy zauważyć, iż Prezes wypowiedział się na łamach prasy po raz pierwszy od kilku miesięcy. Nadmieniamy jednocześnie, że jedną z ról osoby zajmującej to stanowisko jest reprezentowanie Klubu na zewnątrz – także w kontaktach z mediami.

Zapewniamy, że zarówno Prezes, jak i pozostali członkowie Zarządu Górnika Zabrze każdego dnia pracują nad stworzeniem optymalnych warunków trenerom i piłkarzom do wykonywania swoich obowiązków, co owocować ma coraz lepszymi wynikami sportowymi.

Wszystkich kibiców Górnika Zabrze zapraszamy na ostatnie 3 mecze, które będą rozegrane na Arenie Zabrze. Wasze gorące wsparcie z trybun niech będzie sygnałem, że wspólnie dążymy do tego samego celu – utrzymania Górnika w Ekstraklasie, w myśl hasła „Gramy do końca“.

Zarząd Górnika Zabrze S.S.A”


List otwarty stowarzyszenia Socios Górnik do Marka Pałusa, prezesa Górnika można przeczytać tutaj.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments