Odnowiony sektor rodzinny z nową grafiką

Kibic  -  28 października 2020 16:12
0
2621

Odmieniony – dzięki pracy i zaangażowaniu kibiców – sektor rodzinny stadionu im. Ernesta Pohla czeka na lepsze czasy i powrót najmłodszych kibiców.

Zabrzańskim kibicom szczególnie mocno leży na sercu wszystko to, co związane jest z wychowaniem najmłodszego pokolenia fanów 14 – krotnego Mistrza Polski. Dlatego od początku powstania sektora rodzinnego angażują się w jego dynamiczny rozwój.

Trudne czasy w jakich obecnie się znaleźliśmy za nic nie zmniejszyły zapału i zaangażowania fanów. Szczególnie mocno w inicjatywę stworzenia efektownego graffiti, które oznaczyło sektor, zaangażowany był zabrzański ośrodek projektu Kibice Razem. Samo wykonanie od strony technicznej, to z kolei dzieło kibiców z grupy Ultras Górnik. Panowie! Nie po raz pierwszy nie pozostaje nam nic innego jak nisko się ukłonić. Chapeau bas! DZIĘKUJEMY!

Efektowna grafika prezentuje również nowe logo sektora rodzinnego. Jesteśmy przekonani, że z takim wsparciem, jak dotychczas będzie się on rozwijał bardzo dynamicznie, a tym samym wychowywał kolejne pokolenia fanatyków Naszego Kochanego Górnika!

Przypominamy, że obecnie trwa zbiórka na materiały i farby, dzięki którym powstają właśnie takie prace, jak w sektorze rodzinnym, jak również efektowne oprawy i choreografie.
Link do internetowej zrzutki TUTAJ.

Źródło: Ultras Górnik Zabrze/Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments