Od wtorku odbiór karnetów na sezon 2024/25

g.rajda  -  8 lipca 2024 15:33
0
962

Blisko od miesiąca trwa sprzedaż karnetów na sezon 2024/25. Jak informuje Klub, stałe wejściówki można będzie odbierać od wtorku (9 lipca) w Sklep Kibica Górnika Zabrze (9:00 do 17:00) oraz w M1 Zabrze (09:00 do 21:00).

Karnety na mecze Górnika do nabycia pod linkiem – TUTAJ.

CENNIK KARNETÓW:

Przypominamy, że rezerwacje miejsc karnetów potrwają do 11.07.2024, godz. 19:48.

 • Karnet jest dostępny w dwóch formach; jako karta wirtualna, którą można pobrać na telefon w formie sms-a do mobilnego portfela (Apple Wallet i Google Pass) lub w formie karty zbliżeniowej, której oddruk odbywa się stacjonarnie w Sklepie Kibica na Arenie Zabrze, w punkcie w M1 lub w dzień meczowy w kasach stadionu.
 • Wirtualny karnet (karnet na urządzenie mobilne) jest bezpłatny, natomiast wyrobienie karty karnetowej w Sklepie Kibica na Arenie Zabrze, w naszym punkcie w M1 lub w kasach w dniu meczowym (koszt 15 zł). 
 • Wprowadzony został cennik meczów „TOP”, który obowiązuje na spotkania z: Lechem Poznań, Legią Warszawa oraz GKS-em Katowice (bilety są 5 zł droższe).
 • Warto podkreślić, że ceny tegorocznych karnetów powstały w oparciu o: cennik biletów zwykłych z 30% rabatem, dla osób kontynuujących karnet na sezon; dwa mecze są gratis (na rundę jesienną jeden mecz gratis), cena karnetu bazuje na zwykłym cenniku (kibic nie płaci dodatkowych 5 zł za mecze „TOP”).
 • Nowością jest także możliwość zmiany miejsca karnetu, w trakcie trwania sprzedaży zamkniętej biletów jednorazowych na mecze. Ułatwi to między innymi zakup biletu dla znajomego (z możliwością zmiany sektora, trybuny).
 • Karnety będą w sprzedaży do pierwszego meczu w roli gospodarza (3. kolejka z Pogonią Szczecin) włącznie.

KORZYŚCI DLA POSIADACZA KARNETU:

 

A tak przedstawiają się ceny biletów na nadchodzący sezon

CENNIK BILETÓW:

CENNIK BILETÓW TOP 3:

CENNIK BILETÓW W PROGRAMIE LOJALOŚCIOWYM „GZxLP10”:

Lista przywilejów wynikających z posiadania członkostwa:

 • Cena członkostwa wynosi 40 zł.
 • Zniżka obowiązująca w bieżącym sezonie dla uczestników programów na mecze rozgrywane w ramach PKO BP Ekstraklasy wynosi 20%.
 • Dla osób będących członkiem programu lojalnościowego „GZxLP10” będzie prowadzona sprzedaż zamknięta z pierwszeństwem 48 godzin przed otwartą dystrybucją z limitem łącznie 4 biletów (uczestnik programu będzie mógł kupić online i stacjonarnie bilet dla siebie i 3 znajomych w przysługujących im cenach).
 • Przypominamy, że posiadanie karty w formie fizycznej nie jest obowiązkowe i zgodnie z obowiązującymi cennikiem jest dodatkowo płatne (15 zł).
 • Każdy uczestnik może skorzystać z bezpłatnej karty wirtualnej na telefon.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments