Oceń piłkarzy Górnika za mecz z Lechem

Kibic  -  31 lipca 2021 07:55
5
2079

W meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik przegrał na własnym stadionie z Lechem Poznań 1:3. Każdy z Was może ocenić piłkarzy zabrzańskiego klubu za ten mecz.

Skala not:
1
kompromitująco
2fatalnie
3bardzo słabo
4słabo
5przeciętnie
6dobrze
7bardzo dobrze
8świetnie
9rewelacyjnie
10fenomenalnie (klasa światowa)

Wyniki przedstawimy w “Notach i cenzurkach za mecz z Lechem”. Oceniamy!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: ekstraklasa.tv

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten młody dziedzic to max 3 liga. Jak wszedł to graliśmy w 10 bo ten chłopak się pogubil za wysokie progi odstaje fizycznie,temu chłopakowi robią krzywdę wystawiając go w ekstraklasie.

Jimenez też odstaje a gro to wola tego modego niż tego drewniaka co się po czole kopie

Ja oglądając mecze w jego wykonaniu miałem inne odczucia. W którym momencie się pogubił? Oczywiście, że fizycznie odstaje, ale w jego wieku to normalne i to tylko kwestia czasu kiedy nabierze naturalnej masy itp. Moim zdaniem nie odstaje od innych piłkarzy ekstraklasy co również wynika z analiz statystycznych. Krzywdy mu nikt nie robi wystawiając go w tej lidze a nie innej. Wręcz przeciwnie! Mało kto ma szansę zdobyć doświadczenie, pewność siebie itp grając na najwyższym szczeblu w tak młodym wieku. Po prostu ten piłkarz to dobra inwestycja na przyszłość, a nie na teraźniejszość.

Jak dla mnie to tam latał jak szmata … może coś pokaże jeszcze ale na pewno nie z tą wagą. Zgadzam się można było odnieść wrażenie że graliśmy w dziesięciu .

takie chłopaka nie wpuszcza się w przerwie z takim rywalem , od razu Lech grał na jego obszar , od początku z Mielcem trzeba go wpuścić a napewno lepiej się pokarze