„Oby nie było tak jak w poprzednich latach, kiedy później Górnicy mieli słabszy okres”

Milo  -  18 sierpnia 2014 16:30
0
803

kostka

Hubert Kostka, były zawodnik i trener Górnika Zabrze w rozmowie z „Faktem” przyznaje: – Piłka to w tej chwili przecież pieniądze. Na pewno zawodnicy zasłużyli na to, żeby otrzymywać należności w terminie.

Wydawało się, że po odejściu dwóch liderów, jakimi byli Olkowski i Nakoulma, Górnik będzie zdobywał mniej bramek, ale jak widać, tak nie jest, a dwa ostatnie zwycięstwa po 3:0 z Jagiellonią i Koroną mają swoją wymowę. Cieszy przede wszystkim duża liczba zdobywanych bramek. Bardzo dobrze prezentuje się Jeż, który wyrasta na lidera zespołu. Oby tak dalej, oby nie było tak jak w poprzednich latach, kiedy później Górnicy mieli słabszy okres – komentuje w przeszłości świetny bramkarz, a później wybitny trener Hubert Kostka (74 l.).

Dziś trudno powiedzieć, jak będzie. Nie jestem blisko drużyny. Na pewno jednak remis z Legią na wyjeździe ma swoją wymowę. Co do trudnej sytuacji finansowej, to mam nadzieję, że wkrótce wszystko się unormuje. Piłka to w tej chwili przecież pieniądze. Na pewno zawodnicy zasłużyli na to, żeby otrzymywać należności w terminie – podkreśla Hubert Kostka

Źródło: Fakt
Foto: vimeo.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments