Nowy sezon, a wraz z nim nowe stroje oraz nowy sponsor

W.  -  21 lipca 2019 17:03
0
8780

Na dwa dni przed pierwszym ligowym pojedynkiem zespół zabrzańskiego Górnika Zabrze spotkał się ze swoimi wiernymi sympatykami na tradycyjnej przedsezonowej prezentacji drużyny, która odbyła się w sobotę (20 lipca) przed centrum handlowym Platan w Zabrzu.

Oprócz wielu nowych zawodników, którzy w lecie zasilili szeregi czternastokrotnego mistrza Polski, licznie zgromadzeni na prezentacji kibice mieli okazję zobaczyć dwa nowe komplety strojów, w których trójkolorowi rozgrywać będą mecze w sezonie 2019/2020.

Pierwszy komplet utrzymany został w tonacji nawiązującej do klubowych barw. Biała koszulka z czerwono-granatowymi wstawkami oraz granatowe spodenki i czerwone getry niezwykle efektownie prezentowały się na modelce. Drugi zestaw, mocniej nawiązuje do śląskiej, górniczej tradycji. Czarna koszulka w połączeniu ze spodenkami i getrami w takim samym odcieniu z dodatkiem złotych elementów sprawia, że całość stylizacji wygląda imponująco, a przy tym pozwala zachować sportowy styl, połączony odrobiną klasy i szyku. Ponadto nowy zestaw nawiązuje do historycznego sukcesu klubu, jakim był awans Górnika Zabrze do finału Pucharu Zdobywców Pucharów z 1970 roku.

Bardzo ważnym elementem na meczowych trykotach jest również logo PGG zamieszczone w centralnym miejscu, z przodu koszulki. Jak dowiedzieliśmy się podczas oficjalnej prezentacji, to właśnie Polska Grupa Górnicza S.A. została nowym partnerem strategicznym Górnika i będzie wytrwale wspierać klub w walce o kolejny tytuł mistrza Polski.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments