Nowość na Roosevelta81.pl: Relacje radiowe na żywo!

Milo  -  25 lutego 2017 12:00
0
7753

Miło nam poinformować, że od początku rundy wiosennej naszym stałym punktem staną się relacje radiowe na żywo prosto ze stadionu. Pierwsze prawdziwe przetarcie mieliśmy już w piątkowy wieczór.

Mając w pamięci duże zainteresowanie naszymi relacjami tekstowymi w rundzie jesiennej postanowiliśmy iść o krok dalej. W rundzie wiosennej będziecie nas mogli również usłyszeć. Nie tylko podczas meczów w Zabrzu, ale również na wyjazdach. Jesteśmy pewni, że jest to bardzo fajna alternatywa dla kibiców, którzy z różnych powodów nie będą mogli pojawić się na stadionie. Komentarz nastawiony będzie głównie na grę naszych piłkarzy, choć nie zabraknie również ciekawostek o rywalu.

Dziękujemy za wszelkie opinie podczas naszej piątkowej debiutanckiej relacji. Cieszymy się, że czytają i słuchają nas kibice przebywający poza granicami naszego kraju. Jeśli wszystko odbędzie się zgodnie z założeniami już w piątek będziecie mogli usłyszeć w tle znakomity doping zabrzańskich fanatyków.

Dziękujemy sponsorom za sfinansowanie kosztów zakupu sprzętu umożliwiającego komentowanie meczów. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z oferowanych usług.

PRESTO – Biuro podróży Lubliniec.

Zakłady bukmacherskie STS – Oficjalny bukmacher Górnika Zabrze!

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments