Nowe koszulki „już” w Sklepie Kibica. Sprzedaż ruszy od 12:00

Kibic  -  23 lipca 2023 10:44
6
3844

Długo, bardzo długo kibice zabrzańskiego Górnika czekali na koszulki meczowe, przygotowane na sezon 2023/24. W niedzielę klub poinformował, że asortyment jest w Sklepie Kibica. Uwaga, sklep będzie otwarty od godz.12:00!

Zamknięcie sklepu planowane jest pół godziny po meczu. Cena nowej koszulki meczowej w oficjalnym Sklepie Kibica to 299 złotych

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie podoba mi się herb Górnika Zabrze. Zawsze powinien być prezentowany w oryginalnych barwach. To tak, jakby biało-czerwoną flagę prezentować w biało-szarych barwach.

Jak można zmienić kolory w Herbie. Czyli od teraz Górnik ma barwy żółto – czarno – różowe. To jakaś paranoja. Kto na to pozwolił. Nie kupię takiej koszulki na pewno.

ehh ta poprawność polityczna
hańba

Komuś słonko doje….ło po głowie z tym kolorem naszego świętego herbu. Jeszcze trochę i zrobią tęczowy..Kto nad tym czuwa i za to odpowiada?! Tej koszulki za 30zł nie warto brać bo to profanacja.

Ale pitolenie koszulki niezłe herb tylko w błękitno czarnej z dupy ale ona ma coś w sobie kupię sobie. Biała klasyczna, czerwono czarna ze złotym też git. Lepiej późno niż wcale. Wracam z urpolu i prosto do sklepu.

Zje..ny herb w postaci barw klubowych ogólnie zdjąć herb koszulki wysłać do Chorzowa niech se ruch przyklei swój herb i jeszcze tyle kasy. Pozostałe dwie koszulki akceptuję.