Nowa umowa sponsorska Górnika z Węglokoksem!

Kibic  -  23 grudnia 2021 17:13
1
4151

W Sali biznesowej Stadionu w Zabrzu w obecności Prezydent Miasta Zabrze Pani dr Małgorzaty Mańki Szulik, Wiceministra aktywów Państwowych Pana Piotra Pyzika, Prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej Węglokoks S.A, Pana Tomasza Heryszka, Wiceprezesa Zarządu ds. handlowych Grupy Węglokoks S.A Sławomira Brzezińskiego oraz Pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Górnika Zabrze, Pana Tomasza Młynarczyka odbyło się uroczyste podpisanie nowej umowy sponsorskiej, która trwać będzie do końca sezonu 2022/2023. To wspaniały prezent dla Klubu, każdego kibica oraz fana piłki nożnej.

Współpraca z Grupą Kapitałową Węglokoks trwa już od stycznia 2020 roku, a logo sponsora zdobi koszulki meczowe piłkarzy Górnika. Branding firmy obecny jest w wielu miejscach Stadionu im. Ernesta Pohla. Współpraca odbywa się na wielu polach o przeróżnych obliczach działalności. Nie tylko sponsor widoczny jest na koszulkach, organizowanych jest wiele inicjatyw, chociażby wspólne spotkania z podopiecznymi Zabrzańskich domów dziecka, gdzie Węglokoks wraz z piłkarzami obdarowuje dzieci w okresie świątecznym. Wspólnych inicjatyw na wielu płaszczyznach jest bardzo wiele, co świadczy o bardzo dobrze układającej się współpracy. Węglokoks kładzie także duży nacisk na rozwój i trening dzieci i młodzieży, wspierając klubowe inicjatywy.

Pani dr Małgorzata Mańka Szulik Prezydent Miasta Zabrze: – Podpisana umowa z Węglokoksem daje poczucie stabilności, daje poczucie bezpieczeństwa. My ze strony miasta dokładamy wszelkich starań aby wielki Górnik był coraz większy, natomiast w grupie można więcej i stąd ogromna radość, że Grupa Kapitałowa Węglokoks też to rozumie i nie tylko rozumie wartości ale wspomaga wartości. Jestem przekonana, że w grupie przyjaciół Górnika Zabrze będziemy budować kolejne dobre strony Górnika. Pani Prezydent złożyła również serdeczne świąteczne życzenia zawodnikom, kibicom i wszystkim przyjaciołom Zabrza i Górnika.

Pan Tomasz Heryszek, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Węglokoks S.A: – Odbywa się to w bardzo przyjaznej, dobrej i efektywnej atmosferze. Chcemy spierać lokalne marki, a Górnik Zabrze jest marką ogólnoświatową. Ogólnoeuropejską bardzo silnie znaną w Polsce. Dla nas liczy się także wsparcie sportu młodzieżowego, dziecięcego i wspieranie lokalnych inicjatyw. Jesteśmy z tego regionu i tutaj chcemy bardzo mocno funkcjonować.

Pan Tomasz Młynarczyk, pełniący obowiązki Prezesa Zarządu Klubu Sportowego Górnik Zabrze: – Cieszę się bardzo, że mogłem w imieniu Górnika Zabrze podpisać trwającą już od dwóch lat, przedłużającą współpracę o kolejne półtora roku, umowę z Węglokoksem. Te środki pieniężne które trafią do Górnika to wspaniały świąteczny prezent i pozwolą na rozwój potencjału Górnika ale także Akademii Górnika Zabrze.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Paweł Janicki

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Brawa dla Sponsora!