Noty za mecz ze Śląskiem: Najsłabsza lewa strona

Luq  -  6 kwietnia 2013 19:05
0
830

gancarczyk
Łukasz Skorupski zasłużył na najwyższą ocenę za występ przeciwko Śląskowi, co pokazuje, że Górnik przegrał najwyraźniej zasłużenie. Bardzo słabo spisali się Seweryn Gancarczyk i Mariusz Magiera.

Skorupski: 6,5 – popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, ale też fatalnie minął się z piłką przy rzucie rożnym oraz lepiej mógł zachować się przy golu Ćwielonga w końcówce spotkania.

Olkowski: 4 – przyzwoicie w ataku i słabo w obronie. „Przysnął” przy wrzucie z autu, po którym padł drugi gol dla Śląska.
Danch: 4 – zbyt łatwo dał się ograć Ćwielongowi w polu karnym, kiedy rywal strzelił gola. Poza tym, bez większych błędów.
Szeweluchin: 4,5 – miał szanse na gola, a w obronie bez fajerwerków i dość pewnie.
Gancarczyk: 3 – całkowicie bezbarwny, w ogóle nie grał do przodu i popełnił błąd przy pierwszej bramce dla wrocławian, kiedy na zbyt wiele pozwolił Moulungiemu.
70′ Zachara: NS
Nakoulma: 6 – bardzo aktywny, zdobył gola, miał sporo strat, ale wynikało to z tego, że był głównym motorem napędowy ofensywy „Trójkolorowych”. Opuścił murawę na starcie drugiej odsłony z powodu kontuzji i kiedy przebywał za linią boczną Śląsk doprowadził do remisu.
59′ Bonin: 0 – mógł zostać bohaterem, ale fatalnie zmarnował dwie stuprocentowe sytuacje.
Przybylski: 5 – solidny występ, jednak pozostawił zbyt wiele miejsca Mili przy jego trafieniu.
Mączyński: 5 – bardzo dobra pierwsza odsłona, przechwyty piłki, dobre podania, ale w drugiej jakby go nie było na boisku i również nie pomógł kolegom przy akcji bramkowej Ćwielonga.
Kwiek: 6 – zanotował asystę, a poza tym popisał się jeszcze kilkoma ciekawymi dograniami. W drugiej odsłonie mniej widoczny, choć po kapitalnej akcji i podaniu do Bonina mógł mieć jeszcze jedno decydujące podanie.
Magiera: 4 – tym razem jego dośrodkowania nie były udane, a w obronie spisywał się słabo.

Ireneusz Jeleń: 5 – dużo biegał, ale mało z tego wynikało. Gdyby w pierwszej odsłonie w doskonałych sytuacjach choć raz (miał dwie szanse) dokładniej dograł do partnerów, to Górnik prowadziłby po trzech kwadransach wyżej.
60′ Zahorski: NS

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments